W dniu 31.05.2012 w ramach programu "Czas dla nas – Rodzinna Akademia Współpracy" finansowanego ze środków M.st. Warszawy Dzielnicy Mokotów  dzieci ze świetlicy przy ul. Malczewskiego 52 wraz z rodzicami uczestniczyli w wyjeździe integracyjnym do Farmy Iluzji – Parku edukacji i rozrywki w Trojanowie.W ramach wyjazdu korzystaliśmy ze wszystkich atrakcji, które zapewnia Farma Iluzji m.in:

- Latającej Chaty – w chacie wszystko było inne niż w „normalnym” domu. Chodziliśmy pochyleni, woda płynęła do góry a kule bilardowe same wpadały do łuz. Super doświadczenie dla dużych i małych!

- Muzeum Iluzji – które zwiedzaliśmy idąc szklanym korytarzem, śledzeni wzrokiem przez bardzo znaną osobistość. Jeżeli chcecie wiedzieć przez kogo, musicie sami odwiedzić Farmę Iluzji.

- Głowy na talerzu – każdy z nas przez moment był smakowitą przekąską, a wszystko za sprawą iluzji.

Dodatkowo mieliśmy możliwość zabawy na dmuchańcach, w labiryncie i wielu, wielu innych atrakcjach dzięki, którym mogliśmy miło i rodzinnie spędzić czas.

Wycieczka zakończyła się pysznym obiadem w ośrodku Tęcza w Jabłonowu. Po pysznym posiłku wróciliśmy szczęśliwie do Warszawy.