Projekt Baza Akcji Zintegrowanej Animacji to inicjatywa kilkunastu organizacji pozarządowych i instytucji społecznych działających na Pradze Północ. W ramach projektu organizowane są różnorodne działania dla mieszkańców dzielnicy, w szczególności dzieci i młodzieży. Zapraszamy każdego, młodszego i starszego do bezpłatnego udziału w projekcie BAZA.

 

Aktualności projektu BAZA:

www.facebook.com/BazaAkcji

www.praskieforum.org.pl/projekt-baza

Infolinia BAZY 518 452 047

Szkolenie Warsztaty Kształtowania Umiejętności Społecznych i Emocjonalnych

Stowarzyszenie Katolicki Ruch Antynarkotyczny KARAN serdecznie zaprasza na WARSZTATY KSZTAŁTOWANIA UMIEJĘTNOŚCI SPOŁECZNYCH I EMOCJONALNYCH w dniach 16-17 maja 2014r.

Adresaci: nauczyciele, pedagodzy, wychowawcy, opiekunowie …..

 W trakcie zajęć zostanie zaprezentowana metoda Treningu Zastępowania Agresji – TZA - ART w pracy z dziećmi i młodzieżą. Warsztaty współfinansowane są przez Miasto st. Warszawa w ramach projektu Baza Akcji Zintegrowanej Animacji.Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie formularza zgłoszeniowego.

Ilość godzin 20 godzin dydaktycznytch. Termin szkolenia: 16 maja (piątek) w godz. 9.00 -17.00, 17 maja (sobota) w godz. 9.00 -16.00.

Więcej informacji o szkoleniu

Formularz zgłoszeniowy

Projekt to działanie.

Z połączenia różnych doświadczeń, metod pracy realizujemy różne FORMY DZIAŁANIA dopasowane do uczestników projektu. Wszystkie działania realizowane w ramach projektu BAZA są bezpłatne. BAZA dla dzieci i młodzieży Dzieci i młodzież z Pragi Północ przy wsparciu koleżanek i kolegów oraz doświadczonych animatorów mogą stworzyć swój miniprojekt. Jest to sposób na zmianę i rozwój otoczenia oraz realizację swoich pomysłów i marzeń. Uczestnicy miniprojektu, samodzielnie i demokratycznie, wybierają temat oraz sposób jego realizacji: rzeźba, spektakl, film. Wszystko zależy od nich. Zapraszamy do udziału w miniprojektach.

W tym celu prosimy o zgłaszanie się do jednej z podanych organizacji:

 - Towarzystwo Przyjaciół Dzieci;

- Stowarzyszenie dla Rodzin;

- Stowarzyszenie Katolicki Ruch Antynarkotyczny KARAN;

- Kościół Armii Zbawienia RP;

- Stowarzyszenie Otwarte Drzwi;

- Stowarzyszenie Mierz Wysoko.