W dniu 22.05.2010 w ramach Partnerstwa dla Wierzbna odbył się piknik „Bo sąsiadów takich mam” na boisku szkolnym Gimnazjum nr 4 przy ul. Joliot-Curie 13. Stowarzyszenie „KARAN” reprezentowane przez Świetlicę socjoterapeutyczną przy ul. Malczewskiego uczestniczyło w festynie. 

       

Na stoisku świetlicy można było; obejrzeć prace wykonane przez dzieci w trakcie zajęć plastycznych, uczestniczyć w konkursie ilustracji do wierszy pani Anny Malewicz,. uczestniczyć w konkursie edukacyjnym przeprowadzonym przez wychowankę świetlicy Wiolę, brać udział w zabawach z chustą Klanza, które zorganizowała wychowanka świetlicy Ania, sprawdzić się w konkurencji przeciągania liny. Dużą pomoc w trakcie przeprowadzanych zabawach na naszym stoisku otrzymaliśmy od wychowanków świetlicy: Moniki, Izy, Norberta, Dawida i pani Agaty Dachowskiej. 

           

W trakcie festynu na stoiskach reprezentowali się wszyscy uczestnicy Partnerstwa dla Wierzbna; OPS Mokotów, WCPR, Gimnazjum nr 4, Mulico, Straż Miejska, Fundacja Venti. Na scenie odbyły się występy; uczniów Zespołu Szkół nr 4 im. 2 Armii Wojska Polskiego, przez aktorów został wystawiony „Świętoszek”, główną atrakcją był koncert PRESLEY SHOW. Został zorganizowany również turniej koszykówki, drugie miejsce zdobyły Magda i Wiola, które uczestniczyły w zajęciach świetlicy. Impreza została poprowadzona przez Szymona Kusarka (ucznia Bohdana Łazuki), który wykazał się dużym profesjonalizmem i poczuciem humoru. Festyn przebiegł w radosnej, sąsiedzkiej atmosferze.

WSZYSTKIM DZIEKUJEMY ZA ODWIEDZENIE NASZEGO STOISKA, POMOC I UDZIAŁ W FESTYNIE !!!