ROZWIĄZANIE

A/
Dobrze radzisz sobie w pokonywaniu życiowych trudności. Egzaminy, publiczne wystąpienia, rozmowa z ważną dla ciebie osobą są okazją do sprawdzenia własnych możliwości. Potrafisz opanować strach, wstyd oraz obawę przed oceną . Pomaga Ci w tym zaufanie do samego siebie, otwarte mówienie o swoich trudnościach oraz optymistyczne spojrzenie na każdą sytuację

B/
Trudne sytuacje, rozmowy przerastają Cię, jesteś wobec nich całkowicie bezradna i zdezorientowana.
Masz kłopoty z opanowaniem takich emocji jak: lęk, wstyd, niepokój, boisz się konfrontacji, dlatego często w sytuacjach stresu wycofujesz się lub za wszelką cenę ich unikasz. Twój brak wiary w siebie utwierdzasz myśleniem typu: ”I tak sobie nie poradzę”, „Nigdy nic mi się nie uda”. Dlatego tak trudno potraktować Ci trudne sytuacje jako wyzwanie i mobilizację. Zainteresuj się warsztatami ART.-u, możesz skorzystać z porad psychologa i pamiętaj: nie bój się rozmów o swoich problemach z ważnymi dla Ciebie osobami.

C/
Masz kłopoty z radzeniem sobie z trudnymi sytuacjami i rozmowami. Nie zawsze potrafisz opanować swoje zdenerwowanie. Twoje podejście do problemu jest zbyt pesymistyczne w rozwiązywaniu trudności. Często liczysz tylko na siebie – pomyśl o tym, aby poszukać wsparcia, zrozumienia i pomocy u innych.. Popracuj nad większym zaufaniem do siebie i na pozytywnych stronach swojej osobowości.
 

 

Zapraszamy do Klubów Fair Play!

 

 

Imię Nazwisko:
Telefon:
Wiek:
Email:
Adres: