30 lat minęło …

Z radością przygotowujemy się do pielgrzymiej drogi do Matki Bożej Częstochowskiej.

„Zgromadzeni na świętej ziemi” – to tegoroczne hasło towarzyszące naszej wędrówce. 

Pielgrzymkę rozpoczynamy od Mszy Świętej w Dolinie Miłosierdzia w Łagiewnikach, aby powierzyć Bożemu Miłosierdziu pielgrzymi szlak.

6 sierpnia, spod Wawelu Grupa KARAN, a w niej podopieczni, rodzice, pracownicy, przyjaciele Stowarzyszenia i Fundacji KARAN, rusza Szlakiem Orlich Gniazd, aby pokłonić się Pani Jasnogórskiej.

Jest to szczególny rok. Pielgrzymką rozpoczynamy inaugurację obchodów 30-lecia istnienia KARAN.

To na pielgrzymce, ponad 30 lat temu, w sercu ks. Bronisława Pawła Rosika, powstało pragnienie pomagania osobom najbardziej potrzebującym, osobom uzależnionym, rodzinom, tam powstał Ruch KARAN.

 

Dołącz do NAS !!!  Zapraszamy do duchowego pielgrzymowania.

Kontakt e-mail: swiatowa.roza.rozanca@gmail.com     

Codzienne transmisje dostępne na profilu Światowej Róży Różańca na Facebook.

Link do profilu: https://www.facebook.com/swiatowa.rozarozanca.3


***Szanowni Państwo!

W związku z ograniczeniem kontaktu bezpośredniego, wynikającym z obowiązującego stanu epidemii informujemy Państwa o możliwości skorzystania ze świadczeń usług terapeutycznych przy pomocy urządzeń teleinformatycznych.

Zapraszamy Państwa do kontaktu i przedstawiamy informacje dotyczące możliwości skorzystania z prowadzonych działań w zakładkach poszczególnych miast.

Informujemy Państwa także o konieczności potwierdzenia zrealizowanej formy pomocy w formie wypełnienia dokumentów rejestracyjnych w okresie późniejszym, po umówieniu z osobą, która przeprowadziła poradę/konsultację.

Dziękujemy za zrozumienie.